Ida-Virumaa ja Egiptuse jalgpallimatš

Laupäeva ennelõunal toimus Jõhvi spordihallis saalijalgpallimatš Ida-Virumaa ja Egiptuse vahel.

Ida-Virumaal õnnestus 12:3 võita. Aga seda ilmselt  suuresti tänu sellele, et Liverpooli peatreener Jürgen Klopp ei lasknud klubi juurest selleks kohtumiseks vabaks Egiptuse parimat jalgpallurit Mo Salahit.  Ida-Viru meeskonna kapten oli riigikogu liige ja parlamendi jalgpalli toetusrühma esimees Dmitri Dmitrijev.

26.-28. oktoobrini Ida-Virumaad väisava Egiptuse delegatsiooni koosseisu kuuluvad ajakirjanikud, ärimehed, ühiskondlike organisatsioonide esindajad ja riigiasutuste ametnikud.

Visiidi raames toimus reedel 26. oktoobril kell 12 Jõhvi vallavalitsuses konverents “Väljakutsed ja võimalused kultuuridevahelises hariduses ning noorte tööotsingud kaasaegses maailmas” hariduse, kultuuri ja noorsootöö valdkonna spetsialistidele. Reedel külastas Egiptuse delegatsioon ka Põhjaranniku toimetust. Laupäeval avab Egiptuse delegatsioon Narvas näituse “Vana ja kaasaegne Egiptuse ajalugu”.

Pilt: Vassili Golikov

Allikas: https://pohjarannik.ee/paeva-klops-ida-virumaa-ja-egiptuse-jalgpallimats/?fbclid=IwAR2gt2yf8OxghdV7ewGrsG2Gye6gPcKrFw-9ulMCRsp20W4EmwSr_jsYF_M